Mesaj gönder
products
Ben sohbet şimdi
İlgili kişi : Willess
Telefon numarası : +86-17608338250
Naber : +8617608338250
Çin Sertleştirilmiş Paslanmaz Çelik Parlatma Armatürü

Sertleştirilmiş Paslanmaz Çelik Parlatma Armatürü

fiyat: Negotiable MOQ: 1 parça
Makine Boyutu 174*174*26mm
Net ağırlık 1.3kg
Maksimum kapasite Bir seferde 36 konektör
Başvuru SC/UPC konektör parlatma
Uygun Makine CLX-02E ve SEIKOH GIKEN SFP-550 Serileri
Çin 40 Port lif Jig

40 Port lif Jig

fiyat: Negotiable MOQ: 1 parça
Ürün adı lif Optik Cila Jig
son yüz açılı bilgisayar
Uygun makineler CLX-02E/Seikoh Giken SFP-550 Serisi
Malzeme Paslanmaz çelik
Yüksük Çapı 1.25mm
Çin SC APC Konnektör Parlatma Armatürü

SC APC Konnektör Parlatma Armatürü

fiyat: Negotiable MOQ: 1 parça
Ürün adı Fiber Optik Parlatma Armatürü
Garanti süresi 1 yıl
Uygun Makine CLX-02E ve SEIKOH GIKEN SFP-550 Serileri
Malzeme Paslanmaz çelik 2316
Ağırlık 1.2kg
Çin Fiber Optik FC UPC Parlatma Armatürü 12 Konnektör Parlatma Jig

Fiber Optik FC UPC Parlatma Armatürü 12 Konnektör Parlatma Jig

fiyat: Negotiable MOQ: 1 parça
Ürün adı Fiber optik FC Yuvarlak Parlatma Armatürü
Net ağırlığı 0,5kg
Elyaf Sayısı 12
Uygulama Fiber Optik FC UPC Konnektörleri parlatma
Boyut 110mm * 5mm
Çin Merkez Cila Makinesi için Fiber Optik ST PC Cila Jig Fikstürü

Merkez Cila Makinesi için Fiber Optik ST PC Cila Jig Fikstürü

fiyat: Negotiable MOQ: 1 parça
Ürün adı Fiber optik ST Yuvarlak Parlatma Armatürü
Net ağırlığı 0,5kg
Maksimum kapasite Bir seferde 12 konektör
Uygulama Fiber Optik ST PC Konnektörleri parlatma
Boyut 110mm * 5mm
Çin SC APC Yuvarlak Fiber Optik Parlatma Armatürü paslanmaz çelik S136

SC APC Yuvarlak Fiber Optik Parlatma Armatürü paslanmaz çelik S136

fiyat: Negotiable MOQ: 1 parça
Ürün adı Fiber optik SC yuvarlak parlatma mastarı
Net ağırlığı 0,5kg
Maksimum kapasite Bir seferde 12 konektör
Uygulama Fiber Optik SC APC Konnektörleri parlatma
Boyut 110mm * 5mm
Çin 2.5mm 1.25mm Fiber Optik Yama Kablosu Yüksük Parlatma Jig 32 Pozisyon

2.5mm 1.25mm Fiber Optik Yama Kablosu Yüksük Parlatma Jig 32 Pozisyon

fiyat: Negotiable MOQ: 1 parça
İsim SC Fiber Optik Patch Cord Yüksük parlatma fikstürü
anahtar kelimeler Parlatma Armatürü
Net ağırlığı 1.3kg
Elyaf Sayısı 32
Uygulama Fiber Optik Patch Cord yüksük parlatma
VIDEO Çin LC PC Muhafazası Fiber Patch Cord Parlatma Armatürü Bir Seferde 24 Konnektör

LC PC Muhafazası Fiber Patch Cord Parlatma Armatürü Bir Seferde 24 Konnektör

fiyat: Negotiable MOQ: 1 parça
Ürün adı fiber optik patch cord parlatma tutucusu
Net ağırlığı 1.2kg
Maksimum kapasite Bir seferde 24 konektör
Uygulama Fiber Optik LC/PC Konnektör parlatma
Boyutlar 174*174*26mm
Çin Merkez Basıncı Yuvarlak SC PC Fiber Parlatma Diski Jig 12 Konnektörler

Merkez Basıncı Yuvarlak SC PC Fiber Parlatma Diski Jig 12 Konnektörler

fiyat: Negotiable MOQ: 1 parça
Ürün adı Yuvarlak fiber optik parlatma aparatı
Net ağırlığı 0,5kg
Maksimum kapasite Bir seferde 12 konektör
Uygulama Fiber Optik SC PC Konnektörleri parlatma
Boyutlar 110mm * 5mm
VIDEO Çin Dia 1.25mm 2.5mm Yüksük için Özel Fiber Optik Parlatma Armatürü

Dia 1.25mm 2.5mm Yüksük için Özel Fiber Optik Parlatma Armatürü

fiyat: Negotiable MOQ: 1 parça
Ürün adı Fiber optik yüksük parlatma fikstürü
Net ağırlığı 1.3kg
Maksimum kapasite Bir seferde 32 konektör
Uygulama Fiber Optik yüksük parlatma
Boyutlar 174*174*26mm
1 2 3 4 5 Next > Last Total 6 page