Mesaj gönder
products
Ben sohbet şimdi
İlgili kişi : Willess
Telefon numarası : +86-17608338250
Naber : +8617608338250
Çin FTTH Drop lif Optik Yama Kablosu

FTTH Drop lif Optik Yama Kablosu

fiyat: Negotiable MOQ: 10 adet
Ürün adı SC/APC lif Optik Bırakma Kablosu Yama Kablosu
Ceket Rengi Siyah ya da beyaz
Kablo Ölçüsü (5.1 ± 0.1) mmx (3.0 ± 0.1) mm
Ceket Malzemesi LSZH
Güç Üyesi CTP ve Çelik Tel
Çin MTP MPO lif Yama Kablosu

MTP MPO lif Yama Kablosu

fiyat: Negotiable MOQ: 10 adet
model MPO lif Bağlantı Kablosu
Cilalı Cilalı
Ekleme kaybı < 0.35dB
Geri dönen kayıp AA: UPC>35dB
dalga boyu 1310nm / 1550
Çin OM4 lif Optik Yama Kablosu

OM4 lif Optik Yama Kablosu

fiyat: Negotiable MOQ: 10 adet
tip FTTx Çözümleri
Ceket Rengi su
Ceket PVC, LSZH, OFNP, OFNR
Uzunluk Özelleştirilmiş
Yüksük Uç Yüzü PC, UPC, APC
Çin E2000 Tek Çekirdekli lif Optik Pigtail Tek Modlu UPC APC Konektörü

E2000 Tek Çekirdekli lif Optik Pigtail Tek Modlu UPC APC Konektörü

fiyat: Negotiable MOQ: 10 adet
Model numarası E2000 konektörü örgüsü
lif Modu Tek mod
Uygulama FTTH FTTB FTTX Ağı
uzunluk 1m 2m 3m veya Özelleştirilmiş
Malzeme PVC / LSZH
Çin 1m 0.9mm Pvc G652d Dubleks lif Optik Yama Kablosu Sc Upc Pigtail Kablo

1m 0.9mm Pvc G652d Dubleks lif Optik Yama Kablosu Sc Upc Pigtail Kablo

fiyat: Negotiable MOQ: 10 adet
Model numarası SC UPC Domuz Kuyruğu
Elyaf Türü G652D, istek olarak
Bağlayıcı Tipi SC UPC
uzunluk 1M / 2M / 3M ... özelleştir
Ceket LSZH, PVC
Çin Tek Yönlü Tek Modlu lif Optik Yama Kablosu SC/UPC Bırakma Kablosu Yüksek Geri Dönüş Kaybı

Tek Yönlü Tek Modlu lif Optik Yama Kablosu SC/UPC Bırakma Kablosu Yüksek Geri Dönüş Kaybı

fiyat: Negotiable MOQ: 10 adet
tip ftth lif optik bağlantı kablosu
uzunluk Özelleştirilmiş
kip 9/125, 50/125, 62.5/125, OM3, OM4
Yüksük Uç Yüzü UPC
Ekleme kaybı < 0.35dB
VIDEO Çin SM 9/125 Zipcord Simplex lif Optik Yama Kablosu FC APC FTTH FTTB FTTX Ağı için

SM 9/125 Zipcord Simplex lif Optik Yama Kablosu FC APC FTTH FTTB FTTX Ağı için

fiyat: Negotiable MOQ: 10 adet
tip lif Optik Patchcord
dalga boyu 1310/1550
Elyaf Türü Tekli mod
renk Sarı
Uygulama FTTH FTTB FTTX Ağı, Veri Merkezi
Çin Özel Renkli Ceketli Dubleks Simplex 12 Çekirdekli lif Optik Yama Kablosu Jumper

Özel Renkli Ceketli Dubleks Simplex 12 Çekirdekli lif Optik Yama Kablosu Jumper

fiyat: Negotiable MOQ: 10 adet
Model numarası FC-MPO Jumper/Patch Kabloları
Elyaf Türü SM / MM
renk Özelleştirilmiş
Kalite kontrol % 100 test
OEM Hoşgeldiniz
Çin 1-3m Lc - Lc lif Yama Kablosu, Sarı Ceket Koparma Kablosu Simplex Patch Kablosu

1-3m Lc - Lc lif Yama Kablosu, Sarı Ceket Koparma Kablosu Simplex Patch Kablosu

fiyat: Negotiable MOQ: 10 adet
Ürün adı lif Optik Yama Kablosu
renk Özelleştirilmiş
Kablo Çapı 0,9 / 2,0 / 3,0 mm
Yüksük tipi PC / UPC / APC
uzunluk Özelleştirilmiş
Çin Düşük PDL Om3 lif Yama Kablosu, MPO Dişi B Tipi LSZH Çok Modlu lif Optik Kablo

Düşük PDL Om3 lif Yama Kablosu, MPO Dişi B Tipi LSZH Çok Modlu lif Optik Kablo

fiyat: Negotiable MOQ: 10 adet
tip FTTx Çözümleri
Uygulama FTTH FTTB FTTX Ağı
Uzunluk Özelleştirilmiş
Yüksük Uç Yüzü PC, UPC, APC
Ceket Rengi su
1 2 3 Next > Last Total 3 page