Mesaj gönder
products
Ben sohbet şimdi
İlgili kişi : Willess
Telefon numarası : +86-17608338250
Naber : +8617608338250
Çin SM DX SC lif Optik Adaptörler

SM DX SC lif Optik Adaptörler

fiyat: Negotiable MOQ: 100 adet
tip lif Optik Adaptör ve Konnektörler
Ürün adı SC / APC adaptörü
Metal tabak Paslanmaz çelik
Ekleme kaybı ≤0.2dB
Geri dönüş kaybı UPC≥50 dB,APC≥60 dB;PC≥35 dB
Çin Plastik FC APC Adaptörü

Plastik FC APC Adaptörü

fiyat: Negotiable MOQ: 50 adet
tip lif optik adaptör
Ürün adı SC dişi - FC APC erkek SM SX lif optik adaptör
Malzeme Plastik, Metal
Ekleme kaybı <0.3db
Geri dönüş kaybı > 60dB
Çin 9/125um lif Optik Adaptörler

9/125um lif Optik Adaptörler

fiyat: Negotiable MOQ: 50 adet
tip lif Optik Adaptör ve Konnektörler
Ürün adı ST dişi LC erkek SM dönüştürme adaptörüne
Elyaf Türü 9/125 um
Malzeme Plastik, metal, seramik
dayanıklılık 1000 Kez
Çin SC Tipi Flanşlı lif Optik Adaptörler Simplex APC Düşük Ekleme Kaybı

SC Tipi Flanşlı lif Optik Adaptörler Simplex APC Düşük Ekleme Kaybı

fiyat: Negotiable MOQ: 100 adet
Ürün adı SC/APC Tek Modlu lif Optik Adaptör
renk Yeşil
tip Tek mod
Ekleme kaybı ≤ 0.2dB(SM&MM)
Uygulama FTTH FTTB FTTX Ağı
Çin Küçük D Tipi Fc Apc - Sc Apc Adaptörü, ABS Kare Optik lif Adaptörü

Küçük D Tipi Fc Apc - Sc Apc Adaptörü, ABS Kare Optik lif Adaptörü

fiyat: Negotiable MOQ: 100 adet
tip lif Adaptör ve Konnektörler
malzemeler ABS
renk Mavi, Yeşil, gri
Bağlayıcı Tipi PC / APC
Ekleme kaybı .20,2 dB
Çin ROHS lif Optik Sc Erkek - Lc Dişi Adaptör Bağlayıcı Veri İletimi İçin

ROHS lif Optik Sc Erkek - Lc Dişi Adaptör Bağlayıcı Veri İletimi İçin

fiyat: Negotiable MOQ: 100 adet
tip lif Adaptör ve Konnektörler
malzemeler ABS
renk mavi / yeşil / kırmızı
Bağlayıcı Tipi PC / APC
Ekleme kaybı .20,2 dB
Çin Otomatik Deklanşör SM UPC SC Tek Yönlü Adaptör, Yüksek Hassasiyetli Lc - St Adaptörü

Otomatik Deklanşör SM UPC SC Tek Yönlü Adaptör, Yüksek Hassasiyetli Lc - St Adaptörü

fiyat: Negotiable MOQ: 100 adet
tip lif Optik Adaptör ve Konnektörler
Ürün adı SM SC UPC Simplex lif adaptör
Metal tabak Plastik, Seramik
Ekleme kaybı ≤0.2dB
Geri dönüş kaybı > 50dB
Çin Simplex UPC SM ST lif Optik Adaptörler lif Bağlayıcı Yüksek Tekrarlanabilirlik

Simplex UPC SM ST lif Optik Adaptörler lif Bağlayıcı Yüksek Tekrarlanabilirlik

fiyat: Negotiable MOQ: 100 adet
tip lif Optik Adaptör ve Konnektörler
Ürün adı ST Adaptörü
Metal tabak Paslanmaz çelik
Ekleme kaybı ≤0.2dB
Geri dönüş kaybı > 50dB
Çin CS Tipi lif Optik Adaptörler Tek Modlu 2/4/6/8 Kanal Daha Yüksek Yoğunluk

CS Tipi lif Optik Adaptörler Tek Modlu 2/4/6/8 Kanal Daha Yüksek Yoğunluk

fiyat: Negotiable MOQ: 100 adet
Tip Fiber Optik Adaptör
Ürün adı Flanşsız CS Fiber Optik Adaptör
geri çekilme kuvveti 2.0N ~ 5.9N (200gf ~ 600gf)
Geri dönüş kaybı SM UPC≥50 dB,APC≥60 dB;MM PC≥35 dB
Ekleme Kaybı ≤0.2dB
Çin SM/MM/OM3/OM4 Lc Apc Dubleks Adaptör, Dahili Deklanşörlü lif Optik Kablo Adaptörü

SM/MM/OM3/OM4 Lc Apc Dubleks Adaptör, Dahili Deklanşörlü lif Optik Kablo Adaptörü

fiyat: Negotiable MOQ: 50 adet
tip lif optik adaptör
Ekleme kaybı <0.2dB
Geri dönüş kaybı > 50dB
İçin uygun SM Mavi,APC yeşil,OM3:Aqua,OM4:meganta
dayanıklılık 1000 Kez
1 2 Next > Last Total 2 page