Mesaj gönder
products
Ben sohbet şimdi
İlgili kişi : Willess
Telefon numarası : +86-17608338250
Naber : +8617608338250
Çin 3.0 mm Tek Yönlü lif Optik Konnektör

3.0 mm Tek Yönlü lif Optik Konnektör

fiyat: Negotiable MOQ: 200 adet
Ürün adı lif Optik ST konektörü
Malzeme Plastik ve metal
model ST/UPC/SX konektörü
Lehçe PC / UPC
Sertifika CE RoHS SGS
Çin document.title='

document.title='

fiyat: Negotiable MOQ: 200 adet
Tip Fiber optik konektör
Elyaf Türü SM MM
Ekleme Kaybı 0,2dB(SM), 0,3dB(MM)
Malzeme PBT
Geri dönüş kaybı PC≥45dB, UPC≥50dB,APC≥60dB
Çin Mavi lif Bağlantı Kablosu Konnektörleri

Mavi lif Bağlantı Kablosu Konnektörleri

fiyat: Negotiable MOQ: 200 adet
Ürün adı lif Optik SC UPC Konektörü
renk Mavi
Uygulama Yama kablosu yapmak, Telekomünikasyon
tip SC,PC/UPC
Ekleme kaybı <0.2dB
Çin lif Konnektörler için 1.0Um Eşmerkezlilik Çok Modlu Optik lif Yüksük 2.50mm Pc Tipi

lif Konnektörler için 1.0Um Eşmerkezlilik Çok Modlu Optik lif Yüksük 2.50mm Pc Tipi

fiyat: Negotiable MOQ: 150 Parçanın tam katları
tip lif Adaptör ve Konnektörler,
Ürün adı lif optik yüksük
eşmerkezlilik 1.0 um
Lif AA
Delik boyutu 255 um
Çin 105-1000um MM Tek Modlu lif Patch Cord Konnektörleri SMA905 Anti Yorulma

105-1000um MM Tek Modlu lif Patch Cord Konnektörleri SMA905 Anti Yorulma

fiyat: Negotiable MOQ: 200 adet
Ürün adı Fiber Optik konektör
modeli SMA 905 MM
Sertifika CE RoHS SGS
Başvuru Askeri, tıbbi
Malzeme metal ve plastik
Çin Seramik UPC APC lif Patch Cord Konnektörleri SMA 905 Düşük Ekleme Kaybı SGS

Seramik UPC APC lif Patch Cord Konnektörleri SMA 905 Düşük Ekleme Kaybı SGS

fiyat: Negotiable MOQ: 200 adet
Ürün adı lif Optik konektör
model SMA 905
Sertifika CE RoHS SGS
Uygulama Askeri, tıbbi
Malzeme metal ve plastik
Çin Metal Yüksük ile Tıp Endüstrisi Apc Upc lif Patch Cord Konnektörleri

Metal Yüksük ile Tıp Endüstrisi Apc Upc lif Patch Cord Konnektörleri

fiyat: Negotiable MOQ: 200 adet
Ürün adı Fiber Optik konektör
modeli SMA 905
Sertifika CE RoHS SGS
Başvuru Askeri, tıbbi
Malzeme metal ve plastik
Çin FTTH lif Kablo Konektörü 0.9mm Önyüklemeli lif Optik ST Konektörü

FTTH lif Kablo Konektörü 0.9mm Önyüklemeli lif Optik ST Konektörü

fiyat: Negotiable MOQ: 200 adet
Ürün adı lif Optik ST konektörü
Malzeme Plastik ve metal
model ST/UPC/MM/SX konektörü
Sertifika CE RoHS SGS
Lehçe PC / UPC / APC
Çin Çekme Korumalı Lc Uniboot Konnektör DX MM OM3 OM4 3.0mm

Çekme Korumalı Lc Uniboot Konnektör DX MM OM3 OM4 3.0mm

fiyat: Negotiable MOQ: 200 adet
Ürün adı LC Uniboot DX MM OM3 OM4 Dubleks 3.0mm Konnektör
Bağlayıcı Tipi Uniboot LC-LC
Uygulama FTTH FTTB FTTX Ağı
renk Beige, Aqua, Violet. Bej, Aqua, Menekşe. Green, Blue Yeşil Mavi
dayanıklılık > 1000 kez
Çin Zırhlı Patch Cord için SM/OM3/OM4 lif Optik Kablo LC Dubleks Konnektör

Zırhlı Patch Cord için SM/OM3/OM4 lif Optik Kablo LC Dubleks Konnektör

fiyat: Negotiable MOQ: 200 adet
Bağlayıcı Tipi Uniboot LC-LC
Kablo Çapı 0.9 / 2.0 / 3.0
Elyaf Türü SM/OM3/OM4
Uygulama FTTH FTTB FTTX Ağı
Ambalaj bilgileri karton kutu
1 2 3 4 Next > Last Total 4 page