Mesaj gönder

26 Konnektör SC APC Parlatma Tutucu Parlatma Jig

1 parça
MOQ
Negotiable
fiyat
26 Konnektör SC APC Parlatma Tutucu Parlatma Jig
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Teknik Özellikler
Ürün adı: Fiber Optik SC APC Parlatma Armatürü
3D geçiş oranı: >%100
Boyut: 174*174*26mm
Net ağırlık: 1.2kg
uygun tip: sc apc konektörü
Uygulanabilir makine tipi: CLX-02E/Seikoh Giken 550
Vurgulamak:

SC APC Parlatma Tutucu

,

26 Konnektör Parlatma Tutucu

,

RoHS SC APC Parlatma Cihazı

Temel bilgiler
Menşe yeri: Guangdong, Çin
Marka adı: CLX
Sertifika: RoHS
Model numarası: SC/APC-26
Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Yastık Pedleri ve karton kutu
Teslim süresi: 5-8 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 200 Adet/hafta
Ürün Açıklaması

                             26 Konnektör SC APC Parlatma Tutucu Parlatma Mastarı

 

Fiber Parlatma Armatürü SC APC Ürün Açıklaması:

Fiber parlatma armatürü, her bir konektörün bağımsız sıkıştırması olan IPC Yapısıdır.Enterferans> = %98 (IEC'ye göre %100 Tipik) ile fiber parlatma fikstürü geçiş oranı, Bu fiber parlatma fikstürü yüksek stabilite ve iyi yüzey kalitesine sahiptir.
Isıtılmış işlem görmüş yüksek kaliteli çelik kullanan fiber parlatma armatürü, sertleştirilmiş çelik S2316 uzun hizmet ömrü sağlar.Bu fiber parlatma fikstürü SC, FC, ST, LC, MPO ve E2000, FA vb. jig ile ve ayrıca müşteri isteğine göre tasarlanabilir.


 

Özellikler:


1. Planet tepsi ile cilalama için tasarlanmıştır.
2. Yeni bir IPC jig teknolojisi kullanmak (her yüksük tek tek preslenir) ve bitmiş verim oranını çok daha yüksek hale getirmek
3. Çift APC ve UPC parlatma ve çoğu konektör stilini barındırma
4. Her türlü konektörle başa çıkmak için yüksek verimlilik.MU, SC, FC ve ST konnektörler için maksimum polisaj miktarı 26 veya 36 adettir.
5. Parlatıcı, ısıl işlem görmüş yüksek kaliteli paslanmaz çelikten yapılmıştır ve yüksek doğruluk ve dayanıklılık sağlar.
6. Jigleri değiştirmek için hızlı, Kullanımı kolay ve esnek
7. APC dönüş kaybı -70 dB kadar düşük, UPC dönüş kaybı -60 dB kadar düşük, Ekleme kaybı 0,2 dB tipik
8. Süper merkezleme hassasiyeti
9. Mükemmel konektör uç yüzü parlatma kalitesi


Optik Fiber Parlatma Jig Parlatma Armatürü

İsim

Fiber Optik Parlatma Armatürü SC APC

Malzeme

Sertleştirilmiş paslanmaz çelik S136

Boyut

174mm*174mm*26mm

Net ağırlık

1.2kg

başvuru

Sabit ve cilalı SC/APC fiber optik konektör

Uygun Makine CLX-02E ve SEIKOH GIKEN SFP-550 Serileri

modeli

SC/APC

Ekleme Kaybı

≤0,20dB(tipik)

Geri dönüş kaybı

≥60dB(APC)

3D geçiş oranı

100%

3.Maksimum kapasite

Bir seferde 26 konektör

Adedi

1 parça

 

26 Konnektör SC APC Parlatma Tutucu Parlatma Jig 0

Optik Fiber Cilası Jig Uygulamaları:
1. Fiber optik ara kablo üretimi için SC bağlayıcısının parlatılması
2. Fiber optik pigtail için SC/APC konektör parlatma

 


 

 

26 Konnektör SC APC Parlatma Tutucu Parlatma Jig 1


 

Şirketimiz

26 Konnektör SC APC Parlatma Tutucu Parlatma Jig 2


26 Konnektör SC APC Parlatma Tutucu Parlatma Jig 3

nakliye hakkında
Genellikle DHL, FEDEX, UPS, EMS, TNT veya Sea kullanıyoruz, bunlar dünyanın en büyük nakliye şirketleri, bize kurye hesabınızı sağlayabilirsiniz, miktara göre en ucuz ve en ucuz olanı seçmenize yardımcı olacağız


SSS

1. Cilalı yüksükler gerekli şekle veya kaliteye ulaşamadı.
(1)Film 40 defadan fazla kullanılmıştır.
(2) Su kullanılmaz.
(3)Filmler tamamen temizlenmez.
(4)Yüksükler ve aparat doğru şekilde sabitlenmemiş.
(5) Vidalı kapak ile Düzlem A arasındaki mesafe ayarı doğru değil.

2. Cilalı yüzey için kötü kalite.
(1)Film 40 defadan fazla kullanılmıştır.
(2) Parlatma sıvısı kullanılmaz.
(3)Film kirli.
(4) Yüksükler tamamen temizlenmemiş.
(5) Yüksükler çekilirken film tarafından kazınmış.

3. Kaliteyi nasıl garanti edebiliriz?
(1) Seri üretimden önce her zaman bir üretim öncesi numune;
(2) Sevkıyattan önce her zaman son Muayene;

4. Hangi hizmetleri sağlayabiliriz?
Kabul Edilen Teslimat Koşulları: FOB,CFR,CIF,EXW,DDP,DDU,Ekspres Teslimat;
Kabul Edilen Ödeme Para Birimi: USD,EUR,HKD,CNY;
Kabul Edilen Ödeme Şekli: T/T,L/C,Kredi Kartı,PayPal,Western Union,Nakit,Emanet;
Konuşulan Dil:İngilizce,Çince

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
Tel : +86-17608338250
Faks : 86-755-23141620
Kalan karakter(20/3000)