Mesaj gönder

Optik Fiber Polisaj Jig SC APC-36 Fiber Optik APC 36 Konnektör Polisaj Armatürleri

1 parça
MOQ
Negotiable
fiyat
Optik Fiber Polisaj Jig SC APC-36 Fiber Optik APC 36 Konnektör Polisaj Armatürleri
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Teknik Özellikler
Ürün adı: SC APC cila mastarı
Boyut: 174*174*26mm
Net ağırlık: 1.2kg
Kullanmak: SC fiber optik konektör cilalı
Elyaf Sayısı: 36
Malzeme: sertleştirme Paslanmaz Çelik S136
Vurgulamak:

Optik Fiber Parlatma Cihazı

,

SC APC 36

,

APC 36 Konnektör Parlatma Armatürleri

Temel bilgiler
Menşe yeri: Guangdong, Çin
Marka adı: CLX
Sertifika: RoHS
Model numarası: SC/APC-36
Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Yastık Pedleri ve karton kutu
Teslim süresi: 3-5 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 200 Adet/hafta
Ürün Açıklaması

                      Optik Fiber Parlatma Jig SC APC-36 Fiber Optik APC 36 Konnektör Parlatma Armatürleri

 

Fiber SC Lehçe Jig Ürün Açıklaması:
> SC APC-36 Polisaj Fikstürü;
> Aparatları değiştirmesi kolay, çalıştırması basit ve esnek;
> 26-36 konnektöre kadar parlatabilir;
> Çeşitli konektörlerin APC'sinin uç yüzey parlatması için geçerlidir;
> Fiber uç yüzü ve 3D veri hizmeti IEC standardının parlatılması, şirketimizin parlatma fikstürü ile etki daha iyidir;
> Standart olmayan yüksük bileme tasarımı ve özelleştirilmiş hizmetler sağlayın.
Size uygun bir fikstür bulamazsanız, lütfen tedarikçiyle iletişime geçin, size hizmet verecek profesyonel kadromuz var.
 


SC APC Konnektör Parlatma Mastarları Özellikleri:

1. SC/APC konektörleri için tasarlanmıştır.
2. Aparatları değiştirmesi kolay, çalıştırması basit ve esnektir.
3. Yüksek verimlilik, bir döngüde maksimum 26 veya 36 konnektör parlatma. Son yüzey kalitesi için ilk geçiş verimi %98~%100'e ulaşır
4. Fiber parlatma armatürü, her bir konektörün bağımsız sıkıştırması olan IPC Yapısıdır.Enterferans > = %98 (IEC'ye göre %100 Tipik) ile fiber parlatma armatürü geçiş oranı,
5. APC geri dönüş kaybı ≥60dB , Ekleme kaybı ≤0.20dB (tipik)
6. Fikstürdeki aksesuarlar değiştirilebilir, servis ömrünü büyük ölçüde uzatır.

SC Konnektör Parlatma Jig Spesifikasyonu:

İsim

Fiber Optik SC Parlatma Cihazı

Malzeme

Sertleştirilmiş paslanmaz çelik S136

Boyut

174mm*174mm*26mm

Net ağırlık

1.2kg

başvuru

Sabit ve cilalı SC/APC fiber optik konektör

Uygun Makine GAOFU-2000A ve SEIKOH GIKEN SFP-550 Serileri

modeli

SC/APC

Ekleme Kaybı

≤0,20dB(tipik)

Geri dönüş kaybı

≥60dB(APC)

3D geçiş oranı

100%

3.Maksimum kapasite

Bir seferde 36 konektör

Adedi

1 parça

 

Optik Fiber Polisaj Jig SC APC-36 Fiber Optik APC 36 Konnektör Polisaj Armatürleri 0

Optik Fiber Polisaj Jig SC APC-36 Fiber Optik APC 36 Konnektör Polisaj Armatürleri 1


Uygulamalar:
Fiber optik yama kabloları üretimi için SC bağlayıcısının parlatılması
Fiber optik pigtail için SC/APC konektör parlatma


 

 

Optik Fiber Polisaj Jig SC APC-36 Fiber Optik APC 36 Konnektör Polisaj Armatürleri 2


 

Şirketimiz

Optik Fiber Polisaj Jig SC APC-36 Fiber Optik APC 36 Konnektör Polisaj Armatürleri 3


Optik Fiber Polisaj Jig SC APC-36 Fiber Optik APC 36 Konnektör Polisaj Armatürleri 4

nakliye hakkında
Genellikle DHL, FEDEX, UPS, EMS, TNT veya Sea kullanıyoruz, bunlar dünyanın en büyük nakliye şirketleri, bize kurye hesabınızı sağlayabilirsiniz, miktara göre en ucuz ve en ucuz olanı seçmenize yardımcı olacağız


SSS

1. Fabrika mısınız yoksa tüccar mısınız?

- biz fabrikayız.

2. MOQ'unuz nedir?

- Adedi 1 adet.

3. Örnek hizmetler sağlıyor musunuz?

- Evet, numune sağlayacağız.

4. Bana nasıl göndereceksin?

- DHL veya FedEx ile 4 ila 6 gün geçireceğiz.Sipariş miktarına göre uygun şekilde uzatılmış

5. Nasıl öderiz?

- Önceden veya T/T ve T/L gibi çoklu ödeme yöntemleriyle rezervasyon yapın.

6. Ürününüzün garantisi ne kadardır?

- Garanti süresi 1 yıldır (garanti süresi sarf malzemeleri hariç ücretsiz onarım sağlayacaktır).Garanti süresinden sonra aksesuarlar sağlanmaya devam edecek ve maliyeti üzerinden ücretlendirilecektir.

7. Kişiye özel hizmetler sunuyor musunuz?

- Evet, müşteri gereksinimlerine ve açıklamasına göre özelleştirilmiş hizmetler sunuyoruz.

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
Tel : +86-17608338250
Faks : 86-755-23141620
Kalan karakter(20/3000)