Mesaj gönder

48 Bağlantı Noktalı LC APC Konektörü Fiber Optik Fikstür Parlatma Jig Fiber Polisaj Jig

1 parça
MOQ
Negotiable
fiyat
48 Bağlantı Noktalı LC APC Konektörü Fiber Optik Fikstür Parlatma Jig Fiber Polisaj Jig
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Teknik Özellikler
Ürün adı: LC APC Konnektör Fiber Optik Parlatma Armatürü
Başvuru: Montajlı LC konektörlerinin parlatılması
Garanti süresi: 1 yıl
bağlayıcı tipi: LC/APC-48
Malzeme: sertleştirme Paslanmaz Çelik S136
Sertifika: CE RoHS
Vurgulamak:

RoHS Fiber Optik Armatür

,

48 Bağlantı Noktalı Parlatma Cihazı

,

LC APC Konektörü Fiber Parlatma Cihazı

Temel bilgiler
Menşe yeri: Guangdong, Çin
Marka adı: CLX
Model numarası: LC/APC-48
Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Orijinal ambalaj, paket boyutu normalde gerçek sipariş miktarına bağlıdır
Teslim süresi: 3-5 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 500 parça
Ürün Açıklaması

48 Bağlantı Noktalı LC APC Konektörü Fiber Optik Armatür Parlatma Cihazı Fiber Parlatma Cihazı


modeli:LC/APC-48

 

Menşe Yeri: Shenzhen, Çin


Fiber Optik LC Parlatma ArmatürüÜrün Açıklaması

1. Kare basınçlı parlatma makinesi için kullanılır

2. LC/APC konektör parlatma stili için uygundur

3. Konnektör kafası için 48 pozisyon

4. Her seferinde 48 konektörün parlatılması


Polonya Fixtur LC APC Özelliği

1. LC/APC konektör parlatma için özel olarak tasarlanmıştır.

2. konektörler aynı anda parlatma için yerleştirilebilir.

3. Parçalar aparat üzerinde değiştirilebilir, polisaj maliyet tasarrufu için etkilidir.

4. Hem sol kol hem de sağ kol, çalıştırma ihtiyacına göre sağlanmıştır.

5. Jig'in su giriş tasarımı, SG550'nin cilalama makinesinin çıkışına uygundur.

6. Parlatma işlemi sırasında tozu dışarı atmak kolaydır


 Fiber Parlatma Armatürü LC APCÖzellikler

modeli LC-APC-48 LC-PC-40 LC-PC-48
Marka CLX CLX CLX
Bağlayıcı Tipi LC APC'si LC bilgisayar LC bilgisayar
Son yüz bilgisayar bilgisayar bilgisayar
Yüksük Çapı 1,25 mm 1,25 mm 1,25 mm
Kapasite 36 pozisyon 40 pozisyon 48 pozisyon
Başvuru Monte edilmiş LC APC konektörlerinin parlatılması Monte edilmiş LC PC konektörlerinin parlatılması Monte edilmiş LC PC konektörlerinin parlatılması
Malzeme Paslanmaz Çelik s136
Boyut (L*W*H) 174*174*26mm
Net Ağırlık / Brüt Ağırlık (kg) 1,5 kg / 2,0 kg
Uygun makineler

CLX-02E polisaj makinesi

Seikoh Giken SFP-550 polisaj makinesi

benzer makineler

48 Bağlantı Noktalı LC APC Konektörü Fiber Optik Fikstür Parlatma Jig Fiber Polisaj Jig 0


Uygulamalar:

1. Yama kablolarında LC APC konnektörünün parlatılması

2. Pigtail üzerinde parlatma LC APC konektörü

3. Zayıflatıcı üzerindeki LC APC konnektörünün parlatılması.


SSS

1. Fabrika mısınız yoksa tüccar mısınız?

-Biz fabrikayız.

2. MOQ'unuz nedir?

......Adedi 1 adet.

3. Örnek hizmetler sağlıyor musunuz?

-Evet, numune sağlayacağız.

4. Bana nasıl göndereceksin?

-DHL veya FedEx ile 4 ila 6 gün geçireceğiz.Sipariş miktarına göre uygun şekilde uzatılmıştır.

5. Nasıl öderiz?

-Peşin rezervasyon veya T/T ve T/L gibi çoklu ödeme yöntemleri.

6. Ürününüzün garantisi ne kadardır?

-Garanti süresi 1 yıldır (garanti süresi sarf malzemeleri hariç ücretsiz onarım sağlayacaktır).Garanti süresinden sonra aksesuarlar sağlanmaya devam edecek ve maliyeti üzerinden ücretlendirilecektir.

7. Kişiye özel hizmetler sunuyor musunuz?

-Evet, müşteri gereksinimlerine ve açıklamasına göre özelleştirilmiş hizmetler sunuyoruz.

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
Tel : +86-17608338250
Faks : 86-755-23141620
Kalan karakter(20/3000)