Mesaj gönder

lif Parlatma Plakası için FC UPC Konnektör lif Optik Parlatma Armatür Jig

1 parça
MOQ
Negotiable
fiyat
lif Parlatma Plakası için FC UPC Konnektör lif Optik Parlatma Armatür Jig
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Teknik Özellikler
Garanti süresi: 1 yıl
Ürün adı: Fiber Optik Konektör Cila Tutucu
boyutlar: 174*174*26mm
Net ağırlık: 1,2 KG
Uygun makine: CLX-02E ve SFP-550 Serisi
Bağlayıcı Tipi: FC UPC Konektörü
Vurgulamak:

FC UPC Bağlayıcı Parlatma Armatürü

,

lif Parlatma Plakası Parlatma Armatürü

,

FC UPC Bağlayıcı lif jig

Temel bilgiler
Menşe yeri: Guangdong, Çin
Marka adı: CLX
Model numarası: FC/UPC-24
Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Orijinal ambalaj, paket boyutu normalde gerçek sipariş miktarına bağlıdır
Teslim süresi: 5-8 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 50 parça / hafta
Ürün Açıklaması

FC UPC Konektörü için Fiber Optik Parlatma Armatürleri Optik Fiber Parlatma Plakası


modeli:FC/PC-24

 

Menşe Yeri: Shenzhen, Çin


Ürün Açıklaması

1. FC UPC konnektörleri için tasarlanmıştır
2. Değiştirilmesi kolay jig, basit ve kullanımı esnek
3. Yüksek verimlilik, bir döngüde Max 24 konektörün parlatılması
4. Mükemmel bağlayıcı uç yüzey parlatma kalitesi


Özellik

1. FC/PC konektör parlatma işlemine başvurun

2. Yüksek verimlilik ve bir döngüde 24 yüksüğü parlatma

3. Jig değiştirilebilir tutucular, cilalama maliyet tasarrufu için verimlilik

4. Cilalı yüksüklerin geometri boyutları IEC standartlarına uygundur

5. Uç yüzey kalitesi için ilk geçiş verimi %100'e ulaşır


Özellikler

modeli FC-PC-24 FC-PC-32 FC-PC-36
Marka CLX CLX CLX
Konektör Tipi FC bilgisayar FC bilgisayar FC bilgisayar
son yüz bilgisayar bilgisayar bilgisayar
Yüksük Çapı 2,50 mm 2,50 mm 2,50 mm
Kapasite 24 pozisyon 32 pozisyon 36 pozisyon
Başvuru Montajlı FC PC konektörlerinin parlatılması Montajlı FC PC konektörlerinin parlatılması Montajlı FC PC konektörlerinin parlatılması
Malzeme Paslanmaz çelik
Boyut (U*G*Y) 174*174*26 mm
Net Ağırlık / Brüt Ağırlık (kg) 1.5 kg / 2.0 kg
Uygun makineler

CLX-02E polisaj makinesi

Seikoh Giken SFP-550 polisaj makinesi

benzer makineler

lif Parlatma Plakası için FC UPC Konnektör lif Optik Parlatma Armatür Jig 0


Uygulamalar:

1. Fiber optik patchcord üretimi için FC bağlayıcının parlatılması
2. Fiber optik örgü için FC UPC konektör parlatma


SSS

1. Fabrika mısınız yoksa tüccar mısınız?

-biz fabrikayız.

2. MOQ'unuz nedir?

-ADEDI 1 adet.

3. Örnek hizmetler sağlıyor musunuz?

-Evet, numuneler sağlayacağız (chuanglixun tarafından açıklanan fiyatlarla numuneler).

4. Bana nasıl göndereceksin?

-DHL veya FedEx aracılığıyla 4 ila 6 gün geçireceğiz.Sipariş miktarına göre uygun şekilde uzatılır.

5. Nasıl öderiz

-Ön rezervasyon veya T/T ve T/L gibi çoklu ödeme yöntemleri.

6. Ürününüzün garantisi ne kadardır?

-Garanti süresi 1 yıldır (garanti süresi sarf malzemeleri hariç ücretsiz onarım sağlayacaktır).Garanti süresinden sonra aksesuarlar sağlanmaya devam edecek ve ücretlendirilecektir.

7. Özelleştirilmiş hizmetler sağlıyor musunuz?

-Evet, müşteri gereksinimlerine ve açıklamasına göre özelleştirilmiş hizmetler sunuyoruz.

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
Tel : +86-17608338250
Faks : 86-755-23141620
Kalan karakter(20/3000)