Mesaj gönder

IPC Yapısı lif Optik Fikstür, lif Çekirdek Optik Makine için Parlatma Jig

1 parça
MOQ
Negotiable
fiyat
IPC Yapısı lif Optik Fikstür, lif Çekirdek Optik Makine için Parlatma Jig
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Teknik Özellikler
Garanti süresi: bir yıl
Uygun makineler: CLX-02E polisaj makinesi/Seikoh Giken SFP-550 serisi
kullanım: Parlatma montajlı LC PC lif çekirdek
Malzeme: Paslanmaz Çelik S136
Net ağırlık: 1 kg
renk: renk
Vurgulamak:

IPC Yapısı lif Optik Armatür

,

Çekirdek Optik Makine lif Optik Armatür

,

IPC Yapısı Parlatma Jig

Temel bilgiler
Menşe yeri: Guangdong, Çin
Marka adı: CLX
Model numarası: LC/PC-48DX
Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: 22X22X10 cm,2.0kg
Teslim süresi: 5-8 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 50 parça / hafta
Ürün Açıklaması

LC 48 DXSQ Dubleks lif çekirdekli optik Makine optik parlatma jig fikstürü taban plakası lc lif parlatma fikstürü


modeli:LC/PC-48DX

 

Menşe Yeri: Shenzhen, Çin


Ürün Açıklaması

Parlatma fikstürü, her konektörün bağımsız sıkıştırması olan IPC Yapısıdır.Parazitli polisaj fikstürü geçiş oranı> = %98 (IEC'ye göre %100 Tipik), APPEX OFFET 24 içindedir. Bu polisaj fikstürü yüksek stabiliteye ve iyi yüzey kalitesine sahiptir.


Özellik

1. Dört köşeli basınçlı öğütücü için kullanılır

2. Çift yönlü LC/PC konektörleri için tasarlanmıştır

3. Yüksek verimli öğütme, bir seferde 48 çekirdek öğütülebilir

4. Yüksek kaliteli taşlama yüksük uç yüzü.


Özellikler

Uygun Makine CLX-02E veya Seikoh Giken SFP-550 Serisi
Net ağırlığı 1.8kg
İşleme ve tedavi Isıl işlem görmüş, sertleştirilmiş
Malzemeler paslanmaz çelik S136

IPC Yapısı lif Optik Fikstür, lif Çekirdek Optik Makine için Parlatma Jig 0


Uygulamalar:

1. Patch kablolarda LC PC konektörünün parlatılması

2. Pigtail üzerinde LC APC konektörü parlatma

3. Zayıflatıcı üzerindeki LC PC konektörünün parlatılması.


SSS

1. Fabrika mısınız yoksa tüccar mısınız?

-biz fabrikayız.

2. MOQ'unuz nedir?

......ADEDI 1 adet.

3. Örnek hizmetler sağlıyor musunuz?

-Evet, numuneler sağlayacağız (chuanglixun tarafından açıklanan fiyatlarla numuneler).

4. Bana nasıl göndereceksin?

-DHL veya FedEx aracılığıyla 4 ila 6 gün geçireceğiz.Sipariş miktarına göre uygun şekilde uzatıldı

5. Nasıl öderiz

-Ön rezervasyon veya T/T ve T/L gibi çoklu ödeme yöntemleri.

6. Ürününüzün garantisi ne kadardır?

-Garanti süresi 1 yıldır (garanti süresi sarf malzemeleri hariç ücretsiz onarım sağlayacaktır).Garanti süresinden sonra aksesuarlar sağlanmaya devam edecek ve ücretlendirilecektir.

7. Özelleştirilmiş hizmetler sağlıyor musunuz?

-Evet, müşteri gereksinimlerine ve açıklamasına göre özelleştirilmiş hizmetler sunuyoruz

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
Tel : +86-17608338250
Faks : 86-755-23141620
Kalan karakter(20/3000)