Mesaj gönder

24 Konnektör Kare LC/UPC lif Optik Parlatma Armatür Takımı Esnek Çalışma

1 parça
MOQ
Negotiable
fiyat
24 Konnektör Kare LC/UPC lif Optik Parlatma Armatür Takımı Esnek Çalışma
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Teknik Özellikler
tip: Fiber Optik Üretim Makinesi
ODM / OEM: Kabul edilebilir
Uygulama: Optik fiber Konnektör
kullanım: Fiber yama kablosu üretim hattı
maksimum kapasite: 24 konektör
Bağlayıcı Tipi: SC/FC/ST/LC/MU/E2000
Vurgulamak:

LC Polisaj Armatürü

,

Kare Polisaj Armatürü

,

LC lif polisaj kiti

Temel bilgiler
Menşe yeri: Guangdong, Çin
Marka adı: CLX
Model numarası: LC/PC-24
Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: karton ambalaj
Teslim süresi: 5-8 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 50 parça / hafta
Ürün Açıklaması

24 Konnektörlü kare LC/UPC fiber optik konektör parlatma mastarları


modeli:LC/PC-24

 

Menşe Yeri: Shenzhen, Çin


Ürün Açıklaması

Bu fiber cilalama aparatı/jig, yüksek stabilite ve iyi yüzey kalitesidir. Isıtılmış işlemli yüksek kaliteli çelik kullanan fiber cilalama aparatı, sertleştirilmiş çelik S2316 uzun hizmet ömrü sağlar.Bu fiber parlatma fikstürü, SC, FC, ST, LC, vb. jig ile ve ayrıca müşteri isteğine göre tasarlanabilir.


Özellik

• LC/PC konektör parlatma için uygulayın

• Yüksek verimlilik ve tek döngüde 24 konektörün parlatılması

• Değiştirilebilir jig tutucular, cilalama maliyet tasarrufu için verimlilik

• Cilalı yüksüklerin geometri boyutları IEC standartlarına uygundur

• Uç yüzey kalitesi için ilk geçiş verimi %100'e ulaşır


Özellikler

1. Makine Boyutu 174*174*26mm
2. Net Ağırlık 1.3kg
3. Maksimum kapasite Bir seferde 24 konektör
4. Uygulama LC/PC konektör parlatma
5. Uygun Makine CLX-02E ve SEIKOH GIKEN SFP-550 Serileri
6. Malzemeler sertleştirilmiş paslanmaz çelik S136

24 Konnektör Kare LC/UPC lif Optik Parlatma Armatür Takımı Esnek Çalışma 0


Başvuru

• Fiber optik patchcord üretimi için polisaj LC konektörü

• Fiber optik pigtail için LC/PC konektör parlatma

SSS

1. Fabrika mısınız yoksa tüccar mısınız?

-biz fabrikayız.

2. MOQ'unuz nedir?

-ADEDI 1 adet.

3. Örnek hizmetler sağlıyor musunuz?

-Evet, numuneler sağlayacağız (chuanglixun tarafından açıklanan fiyatlarla numuneler).

4. Bana nasıl göndereceksin?

- DHL veya FedEx aracılığıyla 4 ila 6 gün geçireceğiz.Sipariş miktarına göre uygun şekilde uzatıldı

5. Nasıl öderiz

-Ön rezervasyon veya T/T ve T/L gibi çoklu ödeme yöntemleri.

6. Ürününüzün garantisi ne kadardır?

-Garanti süresi 1 yıldır (garanti süresi sarf malzemeleri hariç ücretsiz onarım sağlayacaktır).Garanti süresinden sonra aksesuarlar sağlanmaya devam edecek ve ücretlendirilecektir.

7. Özelleştirilmiş hizmetler sağlıyor musunuz?

-Evet, müşteri gereksinimlerine ve açıklamasına göre özelleştirilmiş hizmetler sunuyoruz

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
Tel : +86-17608338250
Faks : 86-755-23141620
Kalan karakter(20/3000)