Mesaj gönder

32 Port SC UPC Konektörü lif Optik Fikstür Parlatma Kiti Daha Hızlı Kurulum

1 parça
MOQ
Negotiable
fiyat
32 Port SC UPC Konektörü lif Optik Fikstür Parlatma Kiti Daha Hızlı Kurulum
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Teknik Özellikler
Net ağırlık: 1,3 kg
Makine Boyutu: 174*174*26mm
Maksimum kapasite: Bir seferde 32 konektör
Başvuru: SC/UPC konektör parlatma
Uygun Makine: CLX-02E ve SEIKOH GIKEN SFP-550 Serileri
Malzemeler: Sertleştirilmiş paslanmaz çelik S136
Vurgulamak:

SC UPC Konnektör Fiber Optik Fikstür

,

32 Port Fiber Optik Fikstür

,

32 Port fiber optik parlatma kiti

Temel bilgiler
Menşe yeri: Guangdong, Çin
Marka adı: CLX
Model numarası: SC/UPC-32
Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Standart durumlarda, köpüklü.
Teslim süresi: 5-8 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 50 parça / hafta
Ürün Açıklaması

Fiber optik konektör parlatma için 32 Port SC UPC parlatma fikstürü

 

Model: SC/UPC-32

 

Anavatan:Shenzhen Çin

 

Hızlı Detay:

1. SC/PC konektör parlatma işlemine başvurun

2. Yüksek verimlilik ve bir döngüde 32 halkanın parlatılması

3. Jig değiştirilebilir tutucular, cilalama maliyet tasarrufu için verimlilik

4. Cilalı yüksüklerin geometri boyutları IEC standartlarına uygundur

5. Uç yüzey kalitesi için ilk geçiş verimi %100'e ulaşır

 

Açıklama

Fiber parlatma armatürü, her konektörün bağımsız sıkıştırması olan IPC Yapısıdır.Parazitli fiber cilalama fikstürü geçiş oranı> = %98 (IEC'ye göre %100 Tipik), Bu fiber cilalama aparatı yüksek stabiliteye ve iyi yüzey kalitesine sahiptir.

Isıtılmış işlem görmüş yüksek kaliteli çelik kullanan fiber parlatma armatürü, sertleştirilmiş çelik S2316 uzun hizmet ömrü sağlar.Bu fiber parlatma fikstürü SC, FC, ST, LC, MPO ve E2000, FA, vb. jig ile ve ayrıca müşteri isteğine göre tasarlanabilir.

 

Özellikler:

1. Makine Boyutu 174*174*26mm
2. Net Ağırlık 1.3kg
3. Maksimum kapasite Bir seferde 32 konektör
4. Uygulama SC/UPC konektör parlatma
5. Uygun Makine CLX-02E ve SEIKOH GIKEN SFP-550 Serileri
6. Malzemeler sertleştirilmiş paslanmaz çelik S136

32 Port SC UPC Konektörü lif Optik Fikstür Parlatma Kiti Daha Hızlı Kurulum 0

Uygulamalar

1. Fiber optik patchcord üretimi için SC bağlayıcısının parlatılması

2. Fiber optik örgü için SC/UPC konektör parlatma

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
Tel : +86-17608338250
Faks : 86-755-23141620
Kalan karakter(20/3000)