Mesaj gönder
products
Ben sohbet şimdi
İlgili kişi : Willess
Telefon numarası : +86-17608338250
Naber : +8617608338250
anahtar kelimeler [ wan lan fiber fast connector ] eşleşme 5 Ürünler.
satın al WAN LAN için Blue SC UPC Sahada Kurulabilir lif Optik Hızlı Konnektörler çevrimiçi Üretici

WAN LAN için Blue SC UPC Sahada Kurulabilir lif Optik Hızlı Konnektörler

fiyat: Negotiable MOQ: 100 adet
Ürün adı lif Optik SC APC Hızlı Bağlayıcı
renk Mavi
Uygulama FTTH FTTB FTTX Ağı
Geri dönüş kaybı ≥50dB
Ekleme kaybı ≤ 0.3dB
satın al FTTH SM MM lif Optik Hızlı Konnektörler çevrimiçi Üretici

FTTH SM MM lif Optik Hızlı Konnektörler

fiyat: Negotiable MOQ: 100 adet
Ürün adı lif Optik SC UPC Hızlı Bağlayıcı
renk Mavi
Uygulama FTTH FTTB FTTX Ağı
Geri dönüş kaybı ≥50dB
Ekleme kaybı ≤ 0.3dB
satın al CATV SM MM lif Bağlantı Kablosu Konnektörleri Hızlı Konektör Sc Upc 500 Eşleşme Döngüleri çevrimiçi Üretici

CATV SM MM lif Bağlantı Kablosu Konnektörleri Hızlı Konektör Sc Upc 500 Eşleşme Döngüleri

fiyat: Negotiable MOQ: 200 adet
Tip Fiber Optik Konnektör
Başvuru FTTH FTTB FTTX Ağı, Veri merkezi, CATV
lif türü SM MM
Bağlantı Dayanıklılığı 500 Çiftleşme döngüsü
Bağlayıcı Tekrarlanabilirliği MM
satın al Hızlı FTTB FTTH Kablo lif Optik Fc Konnektör 1310/1550nm Dalga Boyu çevrimiçi Üretici

Hızlı FTTB FTTH Kablo lif Optik Fc Konnektör 1310/1550nm Dalga Boyu

fiyat: Negotiable MOQ: 200 adet
tip lif optik konektör
Uygulama FTTH FTTB FTTX Ağı, Veri merkezi, CATV
Bağlantı Dayanıklılığı 500 Çiftleşme döngüsü
Elyaf Türü SM MM
Çalışma ortamı -40°C ~ + 80°C
satın al 2.0mm Önyükleme ile Metal Gövde Simplex Tek Modlu UPC Fc Pc lif Konnektör çevrimiçi Üretici

2.0mm Önyükleme ile Metal Gövde Simplex Tek Modlu UPC Fc Pc lif Konnektör

fiyat: Negotiable MOQ: 200 adet
tip lif optik konektör
Uygulama FTTH FTTB FTTX Ağı, Veri merkezi, CATV
Elyaf Türü SM MM
Geri dönüş kaybı PC≥45dB, UPC≥50dB,APC≥60dB
Ekleme kaybı 0,2dB(SM), 0,3dB(MM)
Total 1 page