Mesaj gönder
products
Ben sohbet şimdi
İlgili kişi : Willess
Telefon numarası : +86-17608338250
Naber : +8617608338250
anahtar kelimeler [ pbt fc optical connector ] eşleşme 5 Ürünler.
satın al document.title=' çevrimiçi Üretici

document.title='

fiyat: Negotiable MOQ: 200 adet
Tip Fiber optik konektör
Elyaf Türü SM MM
Ekleme Kaybı 0,2dB(SM), 0,3dB(MM)
Malzeme PBT
Geri dönüş kaybı PC≥45dB, UPC≥50dB,APC≥60dB
satın al Yüksek Hassasiyetli Tek Modlu lif Sc Konektörü PBT lif Kanal Konektörü 5.0mm Önyükleme çevrimiçi Üretici

Yüksek Hassasiyetli Tek Modlu lif Sc Konektörü PBT lif Kanal Konektörü 5.0mm Önyükleme

fiyat: Negotiable MOQ: 500 Adet
Tip Fiber optik konektör
Yüksük Tipi SM 125μm MM 127μm
Çalışma sıcaklığı -40℃~75℃
Başvuru FTTH FTTB FTTX Ağı, Veri merkezi, CATV
Önyükleme türü 0.9mm/2.0mm/3.0mm/4.0mm/5.0mm
satın al 1310/1550nm lif Optik Konnektör Kiti Güçlü Uyumluluk PBT APC Sc Simplex Konnektör çevrimiçi Üretici

1310/1550nm lif Optik Konnektör Kiti Güçlü Uyumluluk PBT APC Sc Simplex Konnektör

fiyat: Negotiable MOQ: 200 adet
tip lif optik konektör
Çalışma sıcaklığı -40 ℃ ~ 75 ℃
Uygulama FTTH FTTB FTTX Ağı, Veri merkezi, CATV
Malzeme PBT
Ekleme kaybı 0,2dB(SM), 0,3dB(MM)
VIDEO satın al PBT Dubleks SC Fiber Yama Kablosu Konnektörleri Kablo Çapı 2.0mm 3.0mm çevrimiçi Üretici

PBT Dubleks SC Fiber Yama Kablosu Konnektörleri Kablo Çapı 2.0mm 3.0mm

fiyat: Negotiable MOQ: 200 Adet
Tip Fiber optik konektör
Kablo Çapı 2,0 mm/3,0 mm
başvuru Fiber optik ara kablo üretimi
Renk Yeşil
Elyaf Tipi SM AA
satın al FTTH FTTB FTTX Ağı için SC PC Fiber Patch Cord Konnektörleri PBT çevrimiçi Üretici

FTTH FTTB FTTX Ağı için SC PC Fiber Patch Cord Konnektörleri PBT

fiyat: Negotiable MOQ: 200 parça
Tip Fiber Optik Konnektör
Başvuru FTTH FTTB FTTX Ağı, Veri merkezi, CATV
lif türü SM MM
Geri dönüş kaybı PC≥45dB, UPC≥50dB,APC≥60dB
Ekleme kaybı 0,2dB(SM), 0,3dB(MM)
Total 1 page