Mesaj gönder
aboutus

Şirket profili

Shenzhen Chuanglixun Optoelectronic Equipment Co., Ltd.

Shenzhen Chuanglixun Optoelectronic Equipment Limited, 2010 yılında kuruldu ve Çin'in Shenzhen kentinde yer almaktadır.
Chuanglixun, optik fiber konektör üretim ekipmanlarının ve hizmetlerinin Ar-Ge, üretimi ve satışını entegre eden bağımsız ve yenilikçi bir yüksek teknoloji işletmesidir.
Chuanglixun fiber optik cilalama çözümleri alanına odaklanıyor. Biz fiber optik cilalama makinesi imalatında uzmanlaşmış, çeşitli optik fiber konektörleri cilalama armatürleri tasarlamak,Her türlü fiber optik konektörler için tamamlanmış cilalama süreci ve malzemeleri sağlamakChuanglixun, fiber optik yama kabloları için fiber optik cilalama, uç yüz inceleme mikroskobu, fonksiyonel inceleme ve tespit gibi tüm üretim ekipmanı setlerini sağlayabilirdi.Fiber optik kablo ve fiber konektörleri olarak hammaddeler, işleme aletleri ve temizlik malzemeleri.
Son 14 yıl boyunca, bağlantıların cilalanması ve montajı, bitki dışı montajı, iletim sistemi,datacomSadece ürünleri değil, aynı zamanda teknik hizmetleri ve Ar-Ge desteğini de sağlayabiliriz.
Shenzhen Chuanglixun Optoelectronic Equipment Limited üretim maliyetini düşürmek ve üretim verimliliğini artırmak için sizin ortağınız olmaya isteklidir.

Geçmiş

Chuanglixun, kurulduğu günden bu yana bir ihracatçı olarak optik iletişim ürünleri üretimi, pazarlaması ve Ar-Ge'sinde uzmanlaşmıştır.Müşteri memnuniyeti, sonsuz hedef arayışımızdır, birlikte parlaklığı yaratmak için sizinle birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

Shenzhen Chuanglixun Optoelectronic Equipment Co., Ltd.

Hizmet

1. 24 saat çevrimiçi cevap.
2. Ürünlerin %100 kalitesinden emin olun.
3. Zamanında teslimat garantisi.
4. OEM ve ODM.

Shenzhen Chuanglixun Optoelectronic Equipment Co., Ltd.

Ekibimiz

konnektör parlatma ve montajı, tesis dışı kurulum, iletim sistemi, datacom, CATV ve test alanlarında deneyimli fiber optik profesyonellerinden oluşan bir gruptan oluşuyoruz. Sadece ürün değil, aynı zamanda teknik hizmetler ve Ar-Ge desteği de sağlayabiliriz.

Shenzhen Chuanglixun Optoelectronic Equipment Co., Ltd.

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Mr. Willess
Tel : +86-17608338250
Faks : 86-755-23141620
Kalan karakter(20/3000)